Ігровий монітор ASUS ROG Strix XG349C з 34-дюймовим ультраширокоформатним IPS-дисплеєм роздільністю 3440x1440 пікселів. Завдяки технології ASUS Fast IPS час відгуку становить лише 1 мс GTG, а частота оновлення 180 Гц забезпечує неймовірно плавне зображення в іграх. Монітор підтримує NVIDIA G-SYNC для усунення розривів зображення і має щільність пікселів 109 PPI. Співвідношення сторін 21:9 надає на 35% більше робочого простору порівняно зі звичайними моніторами WQHD. Оснащений технологією HDR DisplayHDR 400, вбудованими динаміками, концентратором USB Type-C та функцією KVM-перемикача. Підтримує настінне кріплення VESA. Корпус чорного кольору з розмірами 815x511x279 мм і вагою 5.6 кг з підставкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Широкоформатний екран | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | DisplayPort |
| Розміри | |
| Ширина | 81.5 мм |
| Висота | 51.1 мм |
| Екран | |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR DisplayHDR 400 | Да |
| KVM перемикач | Да |
| NVIDIA G-SYNC | Да |
| USB Type-C концентратор | Да |
| Вага | 5.6 |
| Час відгуку | 1 |
| Глибина з підставкою | 279 мм |
| Діагональ екрана | 34 |
| Динаміки | Да |
| Довжина: | 27.9 мм |
| Код сертифікації | 459512 |
| Контрастність | 1000:1 |
| Мoдель | XG349C |
| Потужність динаміків | 2 |
| Настінний монтаж | Да |
| Щільність пікселів | 109 |
| Порти | DisplayPort, HDMI, USB |
| Технологія Fast IPS | Да |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴









