
Ігровий стіл vidaXL з LED та ніжками Z-подібної форми чорний 90x60x75см
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 124067621
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Цей геймерський стіл з LED занурить вас у бойовий настрій, коли ви поринете у світло RGB. Аеродинамічна, ергономічна форма забезпечує ідеальну поставу під час гри, завдяки чому ви можете грати довше і краще! Цей комп'ютерний стіл містить підставку для навушників і контролера, що дозволяє тримати аксесуари під рукою. Має також тримач для напоїв. Забезпечує величезний простір для моніторів, комп'ютера, клавіатур та іншого ігрового обладнання. Додатково залізна конструкція ніг у формі літери Z робить його стабільним і відповідає вимогам кожного серйозного гравця. Варто знати:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

