Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid 240R V2 призначена для охолодження процесора. Це рідинне охолодження з використанням високоякісних компонентів та матеріалів, що забезпечує виключну продуктивність відведення тепла навіть в екстремальних умовах експлуатації. Помпа відзначається тихою роботою та високою надійністю. Голова охолоджувача має кут повороту 270 градусів із вбудованим унікальним дизайном та підсвічуванням ARGB. Система оснащена двома вентиляторами діаметром 120 мм. Габарити радіатора: 120 мм (ширина) x 274 мм (глибина) x 14 мм (висота). Користувачі відзначають привабливий зовнішній вигляд, ефективність охолодження та низький рівень шуму роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Кількість кулерів | 2 |
| Призначення | Для процесору |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 27.4 мм |
| Висота | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентилятора | 120 |
| Дизайн голів охолоджувача | Поворотна на 270 градусів |
| Мoдель | MAG CoreLiquid 240R V2 |
| Підсвітка | ARGB |
| Тип | Система водяного охолодження |
| Тип помпи | Тиха та надійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴






