Корпус Fractal Design Torrent Nano Black Tg Dark Tint (FDCTOR1N01) — компактний Mini-ITX корпус, оптимізований для максимального повітряного потоку. Спереду і знизу розташовані великі повітрязабірники. У комплекті встановлено один вентилятор 180 мм товщиною 38 мм. Форм-фактор підтримує платформи стандарту ITX. Максимальна довжина відеокарти — 330 мм, максимальна висота процесорного охолодження — 153 мм. Блок живлення не входить до комплекту. Корпус оснащений фільтром від пилу. Інтегрований RGB підсвічування. Підтримує різні системи рідинного охолодження: спереду — 240 мм радіатор, знизу — до 280 мм, ззаду — 120 мм. Розміри: ширина 306 мм, висота 374 мм, глибина 24 мм. Колір: чорний з темнованим склом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бічна панель із вікном | Да |
| Висота | 37.4 мм |
| Глибина | 2.4 мм |
| Максимальна висота охолодження CPU | 153 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Мoдель | Torrent Nano |
| Потужність вбудованого блока живлення | Не можна застосувати |
| Підсвітка | RGB |
| Підсвітка корпусу | RGB |
| Роз'єми на передній панелі | 2 |
| Слоти карток розширень | 7 |
| Стандарт блока живлення | ATX |
| Тип | Корпус для ПК |
| Фільтр проти пилу | Да |
| Фільтр пилу | Да |
| Ширина | 30.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴











