Корпус Cooler Master HAF 500 ARGB являє собою Midi-Tower форм-фактор з підтримкою материнських плат ATX, micro ATX, SSI CEB, ITX та EATX. Корпус оснащений бічним загартованим склом, ARGB підсвіткою та кнопкою управління RGB. Спереду встановлені два вентилятори 200 мм, ззаду один вентилятор 120 мм, зверху один вентилятор 120 мм. Підтримує установку рідинного охолодження розмірами 120-360 мм спереду, 120 мм ззаду та 120-360 мм зверху. Максимальна висота кулера CPU 167 мм, максимальна довжина відеокарти 410 мм. Корпус має 7 слотів розширення, 2 відсеки 3.5 дюйма та 2 відсеки 2.5 дюйма з підтримкою комбінованої рамки HDD/SSD. Включає фільтр протипилу, кнопку reset. На панелі управління дві панелі USB 3.2 Gen 1 Type-A та одна USB 3.2 Gen 2 Type-C. Матеріали: сітка, загартоване скло, пластик, сталь. Вага 9.5 кг. Розміри: ширина 224 мм, глибина 516 мм, висота 510 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| ARGB підсвітка | Да |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Бічне вікно зі скла | Да |
| Вентилятори зверху | 1 |
| Вентилятори ззаду | 1 |
| Вентилятори спереду | 2 |
| Увімкнення блока живлення | Немає |
| Кнопка Reset | Да |
| Кнопка керування RGB | Да |
| Максимальна висота CPU кулера | 167 |
| Максимальна довжина PSU | 180 |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Мoдель | HAF 500 ARGB |
| Наявність аудіовходу | Да |
| Наявність аудіовиходу | Да |
| Особливості | Бічне вікно, вбудовані вентилятори, Фільтр пилу, Відсіки 2,5" |
| Відсіки 2.5 дюйма | 2 |
| Підтримуваний тип блока живлення | ATX |
| Підтримка рідинного охолодження зверху | 120, 140, 280, 240, 360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження ззаду | 120 |
| Підтримка рідинного охолодження спереду | 120, 140, 200, 240, 280, 360 мм |
| Рамка комбінована HDD/SSD | Да |
| Розташування блока живлення | Дно |
| Слоти розширення | 7 |
| Тип | Корпус ПК |
| Типорозмір | idi-Toer |
| Фільтр протипильний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


