Доставка зі складу 5-10 днів. MSI SPATIUM M450 ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ На заводах MSI поставляється новий накопичувач із неймовірною швидкістю та неймовірною продуктивністю. Виведіть свою систему на новий рівень за допомогою дисків SPATIUM. NEED FOR SPEED Твердотільний накопичувач SPATIUM M450, оптимізований для можливостей інтерфейсу PCIe Gen4, забезпечує швидкість читання/запису до 3600/3000 МБ/с, забезпечуючи надзвичайно швидку передачу даних і скорочений час завантаження ігор. МАЛИЙ РОЗМІР, БІЛЬША ЄМНІСТЬ Новітня технологія флеш-пам’яті 3D NAND надає можливість щільно упаковувати дані в компактний форм-фактор зберігання та дозволяє зберігати інформацію на таких пристроях, як SPATIUM, ємністю до 1 ТБ. ГРАЙТЕ ПРОДОВЖУЙТЕ Вбудований захист даних і можливості виправлення помилок підвищують витривалість і довговічність флеш-пам’яті NAND. 5 РОКІВ ГАРАНТІЇ MSI забезпечує високу якість і надійність роботи накопичувачів SPATIUM M450, тому на них надається 5-річна комплексна гарантія. Якщо вам потрібна допомога або ви не задоволені своїм продуктом, служба підтримки MSI завжди доступна, щоб швидко вам допомогти. * Гарантійний термін становить до 5 років або доки не буде досягнуто TBW (записаних терабайт), зазначеного в специфікаціях продукту, залежно від того, що настане раніше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2.15 мм |
| Додаткові функції | S.M.A.R.T., TRIM |
| Комплектація | SSD-накопичувач |
| Мoдель | Spatium M450 |
| Призначення накопичувача | для ПК, для ноутбуків |
| Номінальний час роботи | 1 500 000 h |
| Особливості | Контролер Phison PS5019-E19T, підтримка NVMe |
| Розміри | 80 |
| Швидкість записування | 3000 |
| Швидкість читання | 3600 |
| З'єднувач | PCI-E x2, M.2 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Тип комірок пам'яті | 3 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Формат | M.2 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴






