
Джерело безперебійного живлення Salicru SPS 2200VA 1200W AVR червоне
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 129300751
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Джерело безперебійного живлення Salicru SPS 2200VA призначене для захисту комп'ютерів та електроніки при перебоях та скачках напруги. Оснащене функцією автоматичної регулювання напруги (AVR), яка стабілізує коливання високої та низької напруги до безпечного рівня, економлячи батарею під час збоїв живлення. Підтримує роботу комп'ютера, монітора, маршрутизатора, модема та телевізора при відключенні основного живлення. Технічні характеристики: потужність 1200 Вт, потужність 2200 ВА, напруга виходу 230В, 4 вихідні розетки типу Schuko F, зв'язок по USB, світлодіодна індикація. Батареї: 2х9 Ач свинцево-кислотні. Функції холодного старту та автоматичного перезавантаження. Час роботи від батареї при 100% навантаженні 0.5 хв, при 50% навантаженні 5 хв. Час зарядки 8 годин. Температурний діапазон експлуатації 0-40°C. Корпус червоний, формат Tower.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salicru |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13.9 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Довжина | 36.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне перезавантаження | Да |
| Вага | 11 |
| Час заряджання | 8 |
| Час роботи за 100% навантаження | 0.5 |
| Час роботи за 50% навантаження | 5 |
| Вхідна напруга | 230 |
| Вхідний фаз | 1 |
| Вихідна потужність | 1200 |
| Вихідна напруга | 230 |
| Довжина: | 36.4 мм |
| Ємність акумулятора | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Комунікація | USB |
| Мoдель | SPS 2200VA |
| Потужність | 2200 |
| Індикація | Да |
| Температурний діапазон експлуатації | 0-40°C |
| Тип | Джерело безперебійного живлення |
| Тип вихідних роз'ємів | Schuko тип F |
| Форм-фактор | Tower |
| Холодний старт | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴



