Водяне охолодження MSI MAG CoreLiquid 360R V2 — система рідинного охолодження процесора з радіатором розмірами 394х120х27 мм. Помпа інтегрована з радіатором для зниження шуму. Трубки виконані з трьох шарів полімеру сітчастої структури з зовнішнім посиленням опліткою, стійкі до випаровування рідини. Головка блоку охолодження обертається на 270 градусів, монтажна пластина може бути встановлена в будь-якому положенні. Радіатор має розділений канал для швидкого відводу та розсіювання тепла. Сумісно з процесорними сокетами Intel LGA 1150, 1151, 1155, 1156, LGA1200, LGA1700, LGA1366, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066 та AMD AM4, FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, SocketTR4, sTRX4, SP3. Серія MAG розроблена для забезпечення максимального комфорту використання з простим процесом встановлення та зручним інтерфейсом управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA1150 |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 39.4 мм |
| Висота | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 12 мм |
| Матеріал трубок | Полімер сітчастої структури з обплетенням |
| Мoдель | MAG CoreLiquid 360R V2 |
| Особливості | Інтегрована помпа, стійкі до випаровування трубки |
| Сумісність із AMD | AM4, FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, SocketTR4, sTRX4, SP3 |
| Сумісність з Intel | LGA 1150, 1151, 1155, 1156, LGA1200, LGA1700, LGA1366, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066 |
| Тип | Водяне охолодження |
| Кут повороту головки | 270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴




