Ігровий монітор Dell G3223Q з діагоналлю 32 дюйма та розрізненням 4K UHD призначений для геймерів і професіоналів. Екран оснащений IPS матрицею з часом відгуку 1 мс і частотою оновлення 144 Гц при підключенні через HDMI 2.1, підтримує також 120 Гц для консолей нового покоління. Технологія AMD FreeSync Premium Pro забезпечує плавний геймплей без розривів і артефактів. Монітор підтримує стандарт VESA Display HDR 600 та має широку колірну гаму DCI-P3 95%, що гарантує насичені та реалістичні кольори. Заводське попереднє калібрування з Delta E менше 2 забезпечує точну передачу кольорів прямо з коробки. Сертифікат TUV ComfortView Plus зменшує шкідливе синє випромінювання без впливу на чіткість зображення. Монітор для роботи з кольором завдяки перемиканню між колірними просторами DCI-P3 та sRGB. Функція компенсації спотворень забезпечує рівномірність кольору та яскравості по всьому екрану. Режими PIP та PBP дозволяють одночасно працювати з кількома джерелами сигналу. Ергономічна регульована підставка забезпечує зручне розташування монітора з регулюванням за висотою та кутом нахилу. Спеціальний режим консолі оптимізує якість сигналу 4K з технологією HDR на частоті 120 Гц. Корпус виконаний у геймінг-стилі з одностороннім підсвічуванням і вентиляційними отворами. Пристрій містить мінімум 25% переробленого пластику і поставляється без пінополістиролу. Упаковка складається мінімум на 75% з вторинного картону. Функція PowerNap економить енергію при невикористанні монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Кількість роз'ємів DisplayPort | 1 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Технології | AMD FreeSync Premium |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Антистатичне покриття | Ні |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 1000000 |
| Кількість кольорів екрану | 50 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.18 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.18 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.18 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Датчик освітленості | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Картинка в картинці | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Іспанська, Російська, Німецький, Англійська, Французька, Український, Китайський |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Версія USB | 3.0 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Інтерфейс USB Type B | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB Type A | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 7.43 кг |
| Висота | 451 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 0 шт. |
| Стереозвучание | Ні |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 144 Гц |
| Максимальна частота горизонтальної розгортки | 150 кГц |
| Мінімальна частота вертикальної розгортки | 50 кГц |
| Мінімальна частота горизонтальної розгортки | 30 кГц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | G3223Q |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Роздільна здатність | 3840 |
| Роздільна здатність екрана | 4 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100 |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


