Корпус NZXT H7 Flow (CMH71FW01) призначений для ігрових ПК. Форм-фактор Midi-Tower, підтримує плати ATX, micro-ATX, Mini-ITX та EATX. Розміри: 505x230x480 мм, вага 10.1 кг. Корпус оснащений бічним вікном з загартованого скла, фільтром пилу та системою управління кабелями. Передбачено місце для до 3 вентиляторів спереду, 3 зверху та 1 ззаду. Підтримує вентилятори діаметром 120 та 140 мм, системи охолодження до 140-120 мм. Матеріал корпуса: гальванізована сталь та загартоване скло. На передній панелі 2 порти USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 порт USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 відсіки 3.5" та 6 відсіків 2.5". Встановлені 1 передній вентилятор 120 мм та 1 задній вентилятор 120 мм зі швидкістю 960-1440 об/хв. Блок живлення не входить до комплекту. Гарантія 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Призначення | Ігровий |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 48 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне вікно | Да |
| Вага | 10.1 |
| Вбудовані вентилятори | Да |
| Довжина: | 48 мм |
| Код виробника | CMH71FW01 |
| Кількість вбудованих вентиляторів ззаду | 1 |
| Кількість вбудованих вентиляторів спереду | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Максимальна кількість вентиляторів зверху | 3 |
| Максимальна кількість вентиляторів ззаду | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів спереду | 3 |
| Мoдель | H7 Flow |
| Панель зі скла | Загартоване скло |
| Підтримувані розміри вентиляторів зверху | 120. 140 |
| Підтримувані розміри вентиляторів ззаду | 120. 140 |
| Підтримувані розміри вентиляторів спереду | 120. 140 |
| Підтримувані розміри систем охолодження зверху | 120. 140 |
| Підтримувані розміри систем охолодження ззаду | 120. 140 |
| Підтримувані розміри систем охолодження спереду | 120. 140 |
| Розмір вбудованого вентилятора ззаду | 120 |
| Розмір вбудованого вентилятора спереду | 120 |
| Система організації кабелів | Да |
| Швидкість вентилятора | 960-1440 |
| Слоти розширення | 7 |
| Тип | Корпус ПК |
| Типорозмір | idi-Toer |
| Фільтр пилу | Да |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


