KVM-подовжувач LINDY HDMI DISPLAY-PORT (38264) призначений для зручного керування кількома комп’ютерами з одного комплекту клавіатури, миші та монітора. Пристрій підтримує передачу відео високої якості через HDMI та DisplayPort, забезпечуючи стабільне та чітке зображення. Компактний та надійний, цей подовжувач ідеально підходить для офісів та робочих місць з кількома ПК. Простота встановлення та сумісність з різними операційними системами роблять його універсальним рішенням для підвищення ефективності роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lindy |
| Підтримка USB | 2.0 |
| Тип | Подовжувач |
| Загальні | |
| Ширина | 12.4 мм |
| Висота | 2.4 мм |
| Довжина | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 8.5 мм |
| Інтерфейс відео | HDMI |
| Кількість портів Ethernet | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Мoдель | 38264 |
| Підтримуване відеороздільна здатність віддалено | 3648 |
| Роздільна здатність екрана | 4 |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Мережевий адаптер |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴



