Корпус be quiet! Pure Base 500 FX призначений для побудови комп'ютерів на платформі ATX, micro-ATX та mini-ITX. Корпус виконаний у чорному кольорі з бічним панельним вікном для перегляду внутрішнього вмісту. Оснащений вбудованою системою організації кабелів для зручного розміщення проводів. Максимальна довжина відеокарти становить 369 мм, максимальна висота процесорного кулера - 190 мм. Підтримує встановлення вентиляторів розміром 120/140 мм (2 місця). Має вбудований фільтр пилу. Підсвітлення ARGB дозволяє синхронізувати візуальні ефекти із системою. Блок живлення в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 44.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Зовнішні відсіки 5,25" | Немає |
| Довжина: | 44.3 мм |
| Кількість відсіків 2,5" | 4 |
| Кількість відсіків 3,5" | 2 |
| Максимальна висота кулера CPU | 190 |
| Максимальна довжина відеокарти | 369 |
| Місця для вентиляторів | 2 |
| Мoдель | Pure Base 500 FX |
| Монтаж без інструментів | Немає |
| Особливості | Бічне вікно, Фільтр пилу, вбудовані вентилятори, Система організації кабелів |
| стандарти плати, що підтримуються | ATX, micro-ATX, mini-ITX |
| Підсвітка | ARGB |
| Підсвітка корпусу | ARGB |
| Роз'єми на передній панелі | Audio In/Out, 1x USB 3.1 Type-C, 1x USB 3.1 Type-A |
| Вільні місця для вентиляторів | 2 |
| Система організації кабелів | Да |
| Стандарт блока живлення | ATX |
| Тип | Корпус для ПК |
| Типорозмір | idi-Toer |
| Встановлені вентилятори | 3 |
| Фільтр проти пилу | Да |
| Фільтр пилу | Да |
| Ширина | 23.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴






