
Клавіатура Razer DeathStalker V2 Pro безпроводова чорна RGB механічна
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 137105179
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Механічна клавіатура Razer DeathStalker V2 Pro розроблена для геймерів та забезпечує високу точність і комфорт при роботі. оснащена ультрашвидкими оптичними перемикачами Cherry MX Red, розраховані на 70 мільйонів натискань. Динамічна підсвітка RGB з 16,8 мільйона кольорів та різноманітними світловими ефектами. Клавіатура підтримує бездротову технологію Razer HyperSpeed з ультра низькими затримками в іграх. Має можливість роботи в дротовому режимі через USB-інтерфейс з довжиною кабелю 2 метра. Стрункий профіль забезпечує зручну ергономіку та нейтральне положення рук. Вбудована камера для зберігання апаратного ключа. Програмовані клавіші для персоналізації під індивідуальні потреби. Розкладка US international (QWERTY). Розміри: 437 х 140 х 27 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Інтерфейс | USB |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Особливості | Підсвітка клавіатури |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір | Чорний |
| Колір підсвічування | RGB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.7 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 14 мм |
| Довжина кабелю | 2 |
| Кількість натискань перемикача | 70000000 |
| Мoдель | DeathStalker V2 Pro |
| Технологія бездротового зв'язку | Razer HyperSpeed |
| Тип перемикача | Cherry MX Red |
| Ширина | 43.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴



