
Джерело безперебійного живлення Roline ProSecure II 1000 RM1U онлайн 19" рек
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13786173
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Джерело безперебійного живлення Roline ProSecure II 1000 RM1U - це онлайн ІБП з подвійною конвергією потужністю 1000 ВА (700 Вт) у форматі 19" рекмаунт висотою 1 HE. Призначений для захисту критичних комп'ютерних систем та серверів. Захищає від аварій живлення, падінь напруги, імпульсних скачків, перенапруги, перехідних скачків, мережевого шуму, змін частоти та гармонійних спотворень. Технологія True Online забезпечує чистий синусоїдальний вихід з коефіцієнтом гармонійного спотворення менше 3%. Обладнаний LCD дисплеєм з багатомовною підтримкою, функцією холодного запуску, захистом від блискавиці, попередженням про заміну батареї, аварійним відключенням навантаження, корекцією коефіцієнта потужності. Батареї замінюються користувачем спереду. Автоматичний та ручний байпас. Інтерфейси RS-232 та USB. Вхід 160-230В, вихід 230В. Час автономної роботи при повному навантаженні 2.5 хвилини, при неповному 9 хвилин. Гарантійний час роботи 2 хвилини. КПД 95%. Активне охолодження вентилятором. Робоча температура 0-40°C. Підтримка опціонально до 2 модулів розширення батареї та 1 карти адаптера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roline |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42.8 мм |
| Висота | 4.4 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Байпас | Автоматичний + ручний |
| Вага | 16 |
| Час автономії у разі неповного навантаження | 9 |
| Час автономності за повного навантаження | 2.5 |
| Вихідна потужність | 700 |
| Вихідна напруга | 230 |
| Довжина: | 61 мм |
| Єфективність | 95 |
| Захист від перешкод | EMI/RFI фільтр |
| Інтерфейс RS-232 | Да |
| Інтерфейс USB 2.0 | Да |
| Класифікація IEC 62040-3 | VFI-SS-111 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Максимальна потужність | 1000 |
| Максимальна вхідна напруга | 230 |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 |
| Мoдель | ProSecure II 1000 RM1U |
| Номер каталогу | 19.40.1087 |
| Охолодження | Активне з вентилятором |
| Робоча температура | 0-40°C |
| Регулювання вихідної напруги | ± 2% |
| Тип | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип вхідного роз'єму | Холодне гніздо IEC 320 C14 |
| Тип вихідного роз'єму | 4 |
| Частота мережі | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

