
SSD диск Msi PCIE G4 M.2 NVME 1TB SPAT./M470 PRO S78440L0J0P83
10 670 ₴
- В наявності
- Код: 181083265
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SSD диск SPATIUM M470 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 2280(6000/4500 MB/s). Інтерфейс PCIe Gen4x4 та відповідність стандарту NVMe 1.3 в корпусі формату M.2 2280. Секвентна швидкість читання до 6000 MB/s, а швидкість запису до 4500 MB/s. Коефіцієнт TBW (Total Bytes Written) до 640. Вбудовані механізми безпеки даних та корекції помилок. Диск призначений як для настільних комп'ютерів, так і для ноутбуків. 5-річна гарантія. ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ. З фабрик MSI походить новий накопичувач з вражаючими швидкостями та неймовірною продуктивністю. Перенесіть свою систему на новий, вищий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | TRIM, NVMe |
| Коефіцієнт TBW | 320 |
| Мoдель | SPATIUM M470 PRO |
| Марка | MSI |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 1 л |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 4500 |
| Швидкість читання | 6000 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 670 ₴







