
Відеокарта AMD ASUS Radeon RX 9070 XT PRIME 16GB OC 90YV0L71M0NA00
43 836 ₴
- В наявності
- Код: 181537757
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS Radeon RX 9070 XT PRIME 16GB OC. це потужна графічна карта, створена для вимогливих користувачів. Завдяки сучасному чіпсету AMD Radeon RX 9070 XT забезпечує відмінну продуктивність у іграх та професійних графічних додатках. Це рішення для тих, хто очікує найвищої якості зображення та плавної гри в роздільній здатності 4K. wysiwyg-font-size-24px { font-size: 1.5em }. Висока продуктивність для гравців і творців. Передовий чіпсет AMD Radeon RX 9070 XT. Чіпсет AMD Radeon RX 9070 XT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Висота | 68 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 138 мм |
| Мoдель | Карта графічна ASUS Radeon RX 9070 XT PRIME 16 GB OC (90YV0L71M0NA00) |
| Максимальне споживання | 750 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 |
| Марка | ASUS |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6 |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 3 |
| Серія | Radeon — інші |
| Технологія паралелізму | Не підтримується |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Чипсет | Radeon RX 9070 XT |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 300 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 836 ₴










