
Відеокарта AMD XFX Radeon RX 9070 XT Quicksilver 16GB GDDR6 GRATIPXFX299
43 808 ₴
- В наявності
- Код: 181670804
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. XFX Radeon RX 9070 XT Quicksilver 16GB GDDR6. це графічна карта, призначена. для гравців і професіоналів, які очікують. високої продуктивності та надійності. Завдяки. просунутому чіпсету AMD Radeon RX 9070 XT. та. 16 ГБ пам'яті GDDR6. карта пропонує. плавний геймплей у найновіших титулах і ефективність у творчій роботі. Підтримка. технологій DirectX 12, OpenGL 4.6 та Vulkan. забезпечує сумісність з сучасним програмним забезпеченням і оптимальне використання апаратних ресурсів. wysiwyg-font-size-24px { font-size: 1.5em }. Продуктивність і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XFX |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 67 мм |
| Мoдель | Картa графическая XFX Radeon RX 9070 XT Quicksilver 16GB GDDR6 (GRATIPXFX299) |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 304 |
| Марка | XFX |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | AMD FreeSync, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 2 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Технологія паралелізму | Немає |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Тип з'єднання | PCI-Express x16 |
| Чипсет | Radeon RX 9070 |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 350 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 808 ₴





