
Відеокарта MSI GeForce RTX 5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE DLSS 4 GRGFPMSI0378
85 395 ₴
- В наявності
- Код: 181690579
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MSI GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE DLSS 4. це графічна карта, створена для. гравців і професіоналів, які очікують найвищої якості зображення та надійної продуктивності. Поєднує. сучасні технології з унікальним, білим дизайном, чудово поєднуючись з. естетичними конфігураціями комп'ютерів. wysiwyg-font-size-24px { font-size: 1.5em }. Познайомтеся з можливостями архітектури NVIDIA Blackwell. RTX IT’S’ ON. RTX. це найсучасніша платформа, що пропонує повний ray.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 34 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | Картa графическая GeForce MSI GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE DLSS 4 (GRGFPMSI0378) |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 360 |
| Марка | MSI |
| Обсяг пам'яті RAM | 16 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR7 |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Частота памяти RAM | 30000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5080 |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 14 мм |
| Ядра CUDA | 10752 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 395 ₴






