
Відеокарта Nvidia Gigabyte GeForce RTX 5090 Windforce OC 32GB GDDR7 GVN5090WF3OC32GD
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 181739666
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Відеокарта GIGABYTE GV-N5090WF3OC-32GD RTX 5090 WINDFORCE OC 32GB. Специфікація. Виробник: Gigabyte. Модель: Gigabyte GeForce RTX™ 5090 32G Windforce OC. Підтримка трасування променів: Так. Кількість і тип пам'яті: 32GB GDDR7. Тактування ядра: 2467 MHz (Референсна карта: 2407MHz). Графічний процесор: GeForce RTX 5090. Виходи відеокарти: DisplayPort 2.1b x3, HDMI 2.1b x1. Тип роз'єму: PCI-E x16 5.0. Шина пам'яті: 512-біт. Ядра CUDA: 21760. Підтримувані бібліотеки: DirectX 12 Ultimate | OpenGL 4.6. Роз'єм живлення: 16-pin x 1. Розміри: L=342 W=150 H=65 mm. Версія: Box. RTX 5090.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 342 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GV-N5090WF3OC-32GD |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Обсяг пам'яті | 32 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Технологія паралелізму | Немає |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 28000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5090 |
| Шина даних | 512 |
| Ширина | 152 мм |
| Ядра CUDA | 21760 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴










