
Точка доступу та роутер Ruijie RG-RAP72PRO 802.11be (Wi-Fi 7)
15 367 ₴
- В наявності
- Код: 181831738
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Як офіційний український дистриб'ютор обладнання марки RUIJIE в Україні, ми забезпечуємо, що. Продаємо тільки оригінальні продукти марки. RUIJIE. Усі товари з наших аукціонів доступні. В НАЯВНОСТІ. Пропонуємо повну підтримку. ГАРАНТІЙНУ. придбаного у нас товару…. … як і повну підтримку. ПІСЛЯГАРАНТІЙНУ.! Точка доступу RG-RAP72PRO розгадує 2 окремі бездротові мережі, в діапазоні 5 GHz зі швидкістю 4323 Mb/s та в діапазоні 2.4 GHz зі швидкістю 688 Mb/s. Пристрій простий у використанні та управлінні. СПЕЦИФІКАЦІЯ. Діапазон частот: 2.4 GHz, 5 GHz. Тип антени: 2x2 MU-MIMO, 2.4 GHz - 3dBi, Антена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 208 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 208 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Мoдель | RG-RAP72PRO |
| стандарти, що підтримуються | 802.11 |
| Режим роботи | Access Point |
| Керування й настроювання | Застосунок на смартфоні |
| Частота роботи | 2,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 367 ₴






