
Відеокарта AMD Xfx Quicksilver Radeon RX 9070 XT White Magnetic Air 16GB GDDR6 RX97TMAQKW9
44 799 ₴
- В наявності
- Код: 182025002
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. XFX Radeon RX 9070 XT QuickSilver Magnetic Air White. RX-97TMAQKW9. XFX Radeon RX 9070 XT QuickSilver Magnetic Air White — це графічна карта, створена для ентузіастів ігор, які очікують високої продуктивності, сучасного дизайну та передового охолодження. Базується на архітектурі AMD RDNA™ 4 і пропонує підтримку технологій, таких як ray tracing, AMD HYPR-RX та FidelityFX Super Resolution 4, забезпечуючи плавний геймплей у високій роздільній здатності. Модель QuickSilver вирізняється інноваційними вентиляторами Magnetic Air, які магнітно з'єднуються з корпусом, усуваючи ризик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XFX |
| Висота | 67 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 350 мм |
| Мoдель | RX-97TMAQKW9 |
| Максимальне споживання | 304 |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | AMD FreeSync, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Серія | Radeon — інші |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Чипсет | Radeon RX 9070 XT |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 140 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 799 ₴





