
Відеокарта Biostar Geforce RTX 3050 6GB RTX30506GB
13 876 ₴
- В наявності
- Код: 182059932
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Специфікація. Сімейство графічних процесорів NVIDIA. Підтримка паралельної обробки Не підтримується. Технологія CUDA Так. Максимальна кількість підтримуваних дисплеїв 3. Ядра CUDA 2304. Пам'ять відеокарти 6 ГБ. Тип пам'яті графічного адаптера GDDR6. Пропускна здатність пам'яті 14 ГБ/с. Шина пам'яті 96 біт. Підсвічування Ні. Тип охолодження Активне. Кількість вентиляторів 2 вентилятори. Колір продукту Чорний. Споживана потужність (макс) 250 Вт. Висота продукту 43 мм. Довжина продукту 225 мм. Версія DirectX 12.0. Версія OpenGL 4.6. Dual Link DVI Так. Вбудований тюнер TV Ні. Версія DisplayPort 1.4a.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biostar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DVI, DisplayPort |
| Глибина, мм | 255 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96b |
| Максимальне споживання потужності | 250 |
| Марка | Biostar |
| Обсяг пам'яті RAM | 6 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник.1 | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 3xx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Частота памяти RAM | 14000 |
| Частота ядра | 1470 |
| Чипсет | GeForce RTX 3050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 876 ₴


