
Відеокарта Nvidia Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 DLSS4 NE75080019T2GB2031X
74 829 ₴
- В наявності
- Код: 182098188
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix NVIDIA 16 GB GDDR7. Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5080. Пам'ять адаптера відеокарти: 16 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 256 bit, Швидкість тактової пам'яті: 15000 MHz. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 3 вент., Колір підсвічування: Багатокольорове. Найважливіші технічні параметри. Продуктивність - NVIDIA G-SYNC: Так. Продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gainward |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 133 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | RTX 5080 |
| Марка | Gainward |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Частота пам'яті | 15000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5080 |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 332 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 829 ₴







