
SSD диск Adata LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s SLEG8602000GCS
18 292 ₴
- В наявності
- Код: 182099532
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2 SLEG-860-2000GCS Комп'ютерна техніка-Диски-SSD. Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2. Модель: SLEG-860-2000GCS. Найважливіші характеристики – Adata LEGEND 860. Швидкість: Швидкість читання/запису до 6000/5000 MB/s дозволяє миттєво завантажувати ігри та програми. Ємність: 2TB пам'яті дозволяє зберігати величезну кількість даних. Технологія PCIe 4x4: Збільшує пропускну здатність завдяки новішому стандарту PCIe, забезпечуючи кращу продуктивність. Формат M.2: Компактний формат M.2 робить диск.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | LEGEND 860 |
| Об'єм | 2 л |
| Роз'єм | M.2 |
| Швидкість записування | 5000 |
| Швидкість читання | 6000 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴

