
SSD-накопичувач Kingston DC600ME 480GB SEDC600ME480G
28 597 ₴
- В наявності
- Код: 182327296
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Твердотільний накопичувач Kingston DC600ME 480GB SATA 2.5" SEDC600ME/480G (DWPD 1) TCG. Інноваційний твердотільний накопичувач Kingston DC600ME 480GB – максимальна продуктивність і безпека. Ознайомтеся з сучасним твердотільним накопичувачем Kingston DC600ME об'ємом 480GB, який запропонує вашим системам не лише вражаючу швидкість, але й виняткову безпеку. Модель з кодом SEDC600ME/480G є гарантією безперервної продуктивності завдяки показнику DWPD на рівні 1. Використання технології TCG забезпечує додатковий рівень захисту, що призводить до повної безпеки збережених даних. рішення як для.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 69.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100.1 мм |
| Додаткові функції | Шифрування AES 256-біт |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Мoдель | DC600ME |
| Надійність MTBF | 2 000 000 h |
| Об'єм | 480 л |
| Швидкість записування | 470 |
| Швидкість читання | 560 |
| Тип пам'яті | TLC |
| Формат | 2,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 597 ₴



