
SSD диск Goodram PX500 1TB M.2 2280 (SSDPR-PX500-01T-80-G3) (SSDPRPX50001T80G3)
9 407 ₴
- В наявності
- Код: 182514680
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SSD PX500 GEN.3 NVME PCIE M.2 2280. Диск SSD GOODRAM PX500 GEN.3 1TB PCIe 3x4 M.2 2280. Ємність: 1. ТБ. Інтерфейс: PCIe NVMe gen 3 x4. Формат: M.2 2280. Пам'ять Flash: 3D NAND. ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА. Ємність: 1 TB. Формат: M.2 2280 (ключ M). MTBF: 1 500 000 годин. Температура роботи: 0°C – 70°C. Температура зберігання: -45°C – 85°C. Розміри: 22 × 80 × 3,8 мм. Послідовне читання даних: 3500 MB/s. Послідовний запис даних: 2800 MB/s. Випадкове читання даних: 340 000 IOPS. Випадковий запис даних: 320 000 IOPS. TBW: 1024 TB. Готовий на.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | PX500 |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 1 л |
| Роз'єм | PCI-E x4, M.2, PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3300 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Формат | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴




