
Відеокарта Gainward Geforce RTX 5060 Ti Ghost 8GB GDDR7 DLSS4 NE7506T019P1GB2062B
24 407 ₴
- В наявності
- Код: 182542266
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost NVIDIA 8 GB GDDR7. Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5060 Ti, Тактування процесора: 2407 MHz. Пам'ять адаптера відеокарти: 8 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 128 bit, Швидкість тактування пам'яті: 14000 MHz. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 2 вент., Колір підсвічування: Багато. Найважливіші технічні параметри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gainward |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 262 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | Ghost |
| Максимальне споживання | 180 |
| Обсяг пам'яті | 8 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Частота пам'яті | 14000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 126 мм |
| Ядра CUDA | 4608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 407 ₴

