
Материнська плата Msi Pro Z890-A Wifi 7E32002R
18 175 ₴
- В наявності
- Код: 182596885
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Материнська плата MSI PRO Z890-A WIFI /Z890/DDR5/SATA3/M.2/TB4/WiFi/BT/PCIe5.0/s.1851/ATX. Материнська плата MSI PRO Z890-A WIFI. Виробник: MSI. Тип: Материнські плати. Сокет процесора: Socket 1851. Підтримувані типи процесорів: Intel Core Ultra Processors (series 2). Формат плати: ATX. Чіпсет материнської плати: Intel® Z890. Кількість слотів пам'яті DDR5: 4. Максимальний обсяг пам'яті: 256 GB. Режим роботи пам'яті RAM: Dual Channel. Примітки до пам'яті RAM: Макс. частота розгону:,- 1DPC 1R Макс. швидкість до 9200+ MT/s,- 1DPC 2R Макс. швидкість до 7200+ MT/s,- 2DPC 1R Макс. швидкість до 6400+ MT/s,- 2DPC 2R Макс. швидкість до.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 304.8 мм |
| Інші особливості | Wi-Fi |
| Код виробника | 7 |
| Кількість каналів аудіо | 7.1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Мoдель | PRO Z890-A |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 |
| Підтримувані процесори | Intel |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми на задній панелі | 1 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4 |
| Формат плати | ATX |
| Частоти роботи пам'яті | 6400 |
| Ширина | 243.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 175 ₴





