
Жорсткий диск WD Western Digital Purple Pro 26TB 3.5'' 7200 512MB SATA III WD260PURP
55 694 ₴
- В наявності
- Код: 183026471
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Western Digital Purple Pro WD240PURP жорсткий диск 26 TB 7200 RPM 3.5" Serial ATA III. Western Digital Purple Pro WD240PURP. Об'єм HDD: 26 TB, Швидкість HDD: 7200 RPM, Розмір HDD: 3.5", Стандартні рішення зв'язку: Serial ATA III. Найважливіші технічні параметри. Умови роботи - Діапазон температур (експлуатація): 0 - 65 °C. Умови роботи - Діапазон температур (зберігання): -40 - 70 °C. Особливості - Стандартні рішення зв'язку: Serial ATA III. Особливості - Об'єм HDD: 26 TB. Особливості - Швидкість HDD: 7200 RPM. Особливості - Розмір HDD: 3.5". Особливості - Швидкість передачі інтерфейсу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.1 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 147 мм |
| Інтерфейс | SATA |
| Кеш | 512 |
| Мoдель | HDD |
| Марка | Western Digital |
| Призначення | Моніторинг |
| Об'єм | 24 л |
| Швидкість обертання | 7200 |
| Формат | 3,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 694 ₴

