
Жорсткий диск Adata M.2 1TB 81610080
14 980 ₴
- В наявності
- Код: 183253421
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Dysk SSD M.2 Adata XPG MARS 980 PRO 1TB PCIe 5x4 14/10 GB/s M2 (001571). MARS 980 PRO. Великі швидкості, низькі температури. Час на охолодження — нове покоління обладнання Gen5. MARS 980 PRO — це ігровий SSD диск PCIe 5.0, охолоджений повітрям і забезпечуючий тиху, стабільну роботу. Завдяки підтримці інтерфейсу PCIe Gen5 x4 і NVMe 2.0 відмінно справляється з завданнями на основі AI і підтримує найновіші платформи Intel і AMD — був створений, щоб ламати межі. Режим боса увімкнено. Вороги переможені. Як довго можна чекати на завантаження файлу?! Диск MARS 980 PRO підтримує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Інтерфейс | PCI-Express |
| Мoдель | MARS 980 BLADE |
| Марка | ADATA |
| Об'єм | 4 л |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 980 ₴





