
Відеокарта Acer Predator BiFrost Radeon RX 9070 OC 16GB AMD GDDR6 DPZ4GWWP01
36 182 ₴
- В наявності
- Код: 183281795
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Acer Predator BiFrost Radeon RX 9070 OC 16GB White edition AMD GDDR6. Acer Predator BiFrost Radeon RX 9070 OC 16GB White edition. Сімейство графічних процесорів: AMD, Графічний процесор: Radeon RX 9070, Тактування процесора: 1440 MHz. Пам'ять адаптера виділеної графічної карти: 16 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR6, Шина пам'яті: 256 bit. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Тип інтерфейсу: PCI Express x16 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 3 вент. Найважливіші технічні параметри. Процесор - Сімейство графічних процесорів: AMD. Процесор - Графічний процесор:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 120 мм |
| Мoдель | RX 9070 |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 600 |
| Марка | Acer |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | AMD FreeSync, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра | 2200 |
| Чипсет | Radeon RX 9070 |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 297 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 182 ₴

