
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 G6 ультратонкий 14"/Ultra7/32GB/1TB/Win11 21QC0040PB
121 619 ₴
- В наявності
- Код: 183453825
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 Ultra 7 255U 14" WUXGA 32GB 1000SSD W11Pro. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР LENOVO. Ми є ключовим партнером компанії Lenovo. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії Lenovo і призначені для українського ринку. Процесор. Intel® Core Ultra 7 255U. 14-дюймовий. матовий. дисплей. IPS. Пам'ять. RAM 32GB DDR5. Диск. SSD 1000GB. Графіка. Intel® Graphics. WiFi 6E (802.11 ax). Можливість вбудування. модему LTE. Порт Thunderbolt 4. Камера з функцією. розпізнавання обличчя. Діафрагма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Ширина | 315.9 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 223.7 мм |
| Ємність акумулятора | 57 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21 |
| Мoдель | ThinkPad T14 Gen 6 Intel |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Вуглецеве волокно |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 619 ₴

