
Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 14" Ultra 5/16GB/512GB/Win11 BTO212_PB14250_EMEA
76 882 ₴
- В наявності
- Код: 183461220
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Dell Pro 14 Plus. Ноутбук 14" стандартної конструкції або "2 в 1" з вбудованим чіпом штучного інтелекту та надзвичайно тривалим часом роботи від батареї завдяки процесорам Intel Core Ultra - а все це в елегантному, мобільному корпусі з багатьма масштабованими опціями. Масштабований і елегантний. Працюйте в будь-якому місці на найбільш масштабованих, типових бізнес-ноутбуках з удосконаленою конструкцією та ефективними функціями штучного інтелекту завдяки процесорам Intel Core Ultra (серія 2). Сміливіша конструкція. Легкий і тонкий ноутбук Dell Pro 14 Plus має алюмінієву верхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO212_PB14250_EMEA |
| Мoдель | Pro 14 Plus PB14250 |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics, Intel Arc Graphics 130V |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 882 ₴

