
Barebone Asus NUC 15 Pro+ DK_NR_DPL_523612
44 129 ₴
- В наявності
- Код: 183558234
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002 Сріблястий 255H. ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU700002. Тип продукту: Комп'ютер mini типу barebone. Підтримувані типи пам'яті: DDR5-SDRAM, Кількість слотів пам'яті: 2, Максимальна ємність пам'яті: 96 ГБ. Підтримувані типи дисків: SSD, Інтерфейс накопичувачів: M.2. Кількість портів Ethernet LAN (RJ-45): 1. Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), Версія Bluetooth: 5.4. Живлення: 120 Вт. Найважливіші технічні параметри. Пам'ять - Підтримувані типи пам'яті: DDR5-SDRAM. Пам'ять - Кількість слотів пам'яті: 2. Пам'ять - Тип слотів пам'яті: SO-DIMM. Пам'ять -.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Вбудована відеокарта | Да |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Код виробника | DK_NR_DPL_523612 |
| Мoдель | NUC 15 Pro+ Kit |
| Марка | ASUS |
| Потужність вбудованого блока живлення | 120 |
| Ширина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 129 ₴



