
Відеокарта Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB GDDR7 128bit HDMI+3DP PCIe5.0 NE7506TT19P1GB2062D
24 981 ₴
- В наявності
- Код: 183582200
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відеокарти. Відеокарти є ключовим елементом сучасних комп'ютерів, особливо для ентузіастів ігор та професійних творців контенту. Однією з найцікавіших моделей, доступних на ринку, є. Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC. Ця просунута карта, основана на архітектурі. NVIDIA., поєднує в собі відмінні технічні параметри та сучасні технології, пропонуючи користувачам неперевершену якість зображення та продуктивність. Продуктивність на найвищому рівні. Модель ця вирізняється. вражаючими досягненнями., які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів. Тактування ядра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort, DisplayPort x3 |
| Глибина | 126 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | NE7506TT19P1-GB2062D |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 600 |
| Марка | Palit |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR7 |
| Частота ядра | 2602 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 262 мм |
| Ядра CUDA | 4608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 981 ₴








