
Док-станція Microsoft MS Surface USB4 Dock EP219974
13 494 ₴
- В наявності
- Код: 183613203
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Microsoft Surface USB4 Dock Проводний Чорний. Microsoft Surface USB4 Dock. Технологія з'єднання: Проводна, Інтерфейс хоста: USB4, Максимальна потужність USB: 100 Вт. Швидкість передачі даних через Ethernet LAN: 1000 Mbit/s. Колір продукту: Чорний, Максимальна частота оновлення: 60 Гц, Тип роз'єму замка кабеля: Kensington. Тип живлення: USB, Роз'єм живлення: USB Type-C, Живлення: 100 Вт. Ширина продукту: 120 мм, Глибина продукту: 60 мм, Висота продукту: 15 мм. Найважливіші технічні параметри. Мережа - Проводна мережа LAN: Так. Мережа - Функція Wake-On-LAN: Так. Продуктивність -.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 206 |
| Роз'єм Kensington | 1 |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 494 ₴

