
Ноутбук Lenovo ThinkPad P16s G4 Ryzen9 16"/Ryzen9/64GB/1TB/Win11 21RX0010PB
153 743 ₴
- В наявності
- Код: 183703256
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo ThinkPad P16s G4 *16" WUXGA IPS *Ryzen AI 9 HX Pro 370 *64 GB *1 TB SSD *Win 11 Pro *3 роки Premier Support. PN:21RX0010PB. Новий стандарт мобільної продуктивності. ThinkPad P16s G4 - це мобільна робоча станція, яка переносить потужність штучного інтелекту туди, де вона потрібна - в офіс, в подорож і в поле. Завдяки процесорам AMD Ryzen™ AI PRO 300 Series ти отримуєш миттєву оптимізацію роботи та реальну підтримку для складних проектів, обчислень чи візуалізацій. Вбудована цифрова клавіатура полегшує операції з даними, а тривалий час роботи від батареї забезпечує безперервність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.71 кг |
| Ширина | 359.7 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 21 |
| Мoдель | ThinkPad P16s Gen 4 AMD |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics, Radeon 890M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 64 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 743 ₴






