
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 15,6" i5 24GB 512GB Win11 83K1003JPB
45 498 ₴
- В наявності
- Код: 183744375
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відкрийте ігрові продукти Lenovo: lnd_header img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_2header2 img { transition: transform. lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_3header3 img { transition: transform. lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_4header4 img { transition: transform. lnd_4header4 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_5header5 img { transition: transform. lnd_5header5 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_textcolor_contrast.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Ширина | 343.4 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 239.5 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 83 |
| Кеш процесора | 12 |
| Мoдель | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Читання карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 24 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | Читання карт пам'яті, Вихід на на навушники, Вхід для мікрофона, 1x USB 3.2 (Тип-C), HDMI 1.4, DC-in (вхід живлення), 2x USB 3.2 (Тип-A) |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD M.2 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 |
| Частота процесора | 4600 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 498 ₴






