
Жорсткий диск Western Digital 3.5 24 TB 0F62802
57 049 ₴
- В наявності
- Код: 183769088
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Інтерфейс. SAS. Швидкість передачі. До 298MB/s. Гарантія. 5-річна обмежена гарантія. ЖОРСТКИЙ ДИСК ДЛЯ ЦЕНТРІВ ДАНИХ 24TB З ТЕХНОЛОГІЄЮ OPTINAND. Оскільки дані зростають безпрецедентними темпами, компанії змушені знаходити ефективні рішення для зберігання даних. Пропонуємо жорсткий диск Ultrastar DC HC580 24TB1, оснащений передовою технологією OptiNAND. Цей жорсткий диск великої ємності є значним кроком уперед, дозволяючи центрам даних оптимізувати свої можливості зберігання, особливо в середовищах, де простір і живлення обмежені. Прийміть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SAS |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.1 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 147 мм |
| Місткість | 24 |
| Кеш | 512 |
| Мoдель | HDD |
| Марка | Western Digital |
| Призначення | Сервери/NAS |
| Швидкість обертання | 7200 |
| Формат | 3,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 049 ₴

