Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 15.6 8GB 256 UHD NoOS. Lenovo V15 G4 IRU – бізнес-ноутбук, що відповідає сучасним потребам. Lenovo V15 G4 IRU – це сучасний бізнес-ноутбук, створений для користувачів, які шукають надійність, продуктивність та ергономіку в повсякденній роботі. Пристрій оснащений процесорами серії Intel® Core™ 13-го покоління з родини U та H, що забезпечує відповідну обчислювальну потужність як для офісної роботи, так і під час використання багатозадачних додатків. На борту є інтегровані графічні процесори Intel® UHD або Intel® Iris® Xe (в конфігураціях з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.65 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235.8 мм |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | V15 G4 IRU |
| Марка | Lenovo |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 256 |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Без системи |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴







