
Відеокарта Pny GeForce RTX 5060 Ti OC NVIDIA 16 GB GDDR7 VCG5060T16DFXPB1O
35 721 ₴
- В наявності
- Код: 183893331
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. PNY GeForce RTX 5060 Ti OC NVIDIA 16 GB GDDR7. PNY GeForce RTX 5060 Ti OC. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5060 Ti, Тактування процесора: 2407 MHz. Пам'ять адаптера відеокарти: 16 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 128 bit. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express x8 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 2 вент. Найважливіші технічні параметри. Пам'ять - Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7. Пам'ять - Шина пам'яті: 128.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort, DisplayPort x3 |
| Глибина | 245 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Мoдель | GeForce RTX 5060 Ti |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання потужності | 180 |
| Марка | PNY |
| Обсяг пам'яті RAM | 16 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR7 |
| Частота памяти RAM | 28000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 12 мм |
| Ядра CUDA | 4608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 721 ₴










