
Бэрбоун Asus NUC 15 Pro DK_NR_DPL_539662
33 919 ₴
- В наявності
- Код: 183903559
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRKC700002 Чорний. ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRKC700002. Тип продукту: Міні-комп'ютер типу barebone. Підтримувані типи пам'яті: DDR5-SDRAM, Кількість слотів пам'яті: 2, Максимальна ємність пам'яті: 96 ГБ. Підтримувані типи дисків: SSD, Інтерфейс накопичувачів: M.2, Максимальна ємність зберігання: 8 ТБ. Кількість портів Ethernet LAN (RJ-45): 1. Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), Версія Bluetooth: 5.4. Тип охолодження: Активне. Живлення: 120 Вт. Найважливіші технічні параметри. Процесор - Виробник процесора: Intel. Процесор - Покоління процесора: Intel.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 |
| Вбудована відеокарта | Да |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 112 мм |
| Код виробника | DK_NR_DPL_539662 |
| Мoдель | NUC 15 Pro Kit Slim |
| Марка | ASUS |
| Потужність вбудованого блока живлення | 120 |
| Стан | Нове |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 919 ₴



