
Ноутбук Dell Pro 16 PC16250 16" Ultra 5 32GB 512GB Win11 BTO106_PC16250_EMEA
81 673 ₴
- В наявності
- Код: 183931456
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Dell Pro 16 Intel Core Ultra 5 235U SSD 16" WUXGA 1920*1200 IPS Intel Graphics W11 + PENDRIVE. 💻 Dell Pro 16 PC16250. ❗️ Рекомендована ціна 6899грн ❗️. Бізнес-ноутбук Dell. Призначення: Бізнес/Професіоналізм. Процесор: Intel Core Ultra 5 235U до 4.9GHz! Оперативна пам'ять: 32GB DDR5. Жорсткий диск: 512GB SSD M.2 PCIe NVMe. Матриця: 16" WUXGA 1920*1200 IPS, яскравість 300 ніт, матова. Відеокарта: Intel Graphics. Порти: Thunderbolt 4, HDMI, USB-A 3.2 Gen 1, Audio, RJ-45. Система: Windows 11 Pro. Ноутбук має заводськи встановлену систему Windows, достатньо витягти з упаковки і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.92 кг |
| Ширина | 35.8 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20.8 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO106_PC16250_EMEA |
| Мoдель | Pro 16 PC16250 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 673 ₴






