
Ноутбук Dell Pro 14 PC14250 14" Ultra 7/16GB/512GB/Win11 BTO109_PC14250_EMEA
75 751 ₴
- В наявності
- Код: 183931461
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DELL Pro 14 PC14250 Intel Core Ultra 7 265U Ноутбук 35,6 см (14") Full HD+ 16 ГБ DDR5-SDRAM 512 ГБ SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Платина. DELL Pro 14 PC14250. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: Intel Core Ultra 7, Модель процесора: 265U. Діагональ екрану: 35,6 см (14"), Тип HD: Full HD+, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Внутрішня пам'ять: 16 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 ГБ, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Graphics. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro. Колір продукту:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Ширина | 313.7 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20.4 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO109_PC14250_EMEA |
| Мoдель | Pro 14 PC14250 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 751 ₴






