
Ноутбук Dell Pro 16 PC16255 16" Ryzen AI 7 PRO 32GB 512GB Win11 BTO604_PC16255_EMEA
84 662 ₴
- В наявності
- Код: 183931472
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DELL Pro 16 PC16255 AMD Ryzen AI 7 PRO 350 Laptop 40,6 cm (16") Сенсорний екран Full HD+ 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Платина. DELL Pro 16 PC16255. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO, Модель процесора: 350, Тактові частоти процесора: 3,5 GHz. Діагональ екрану: 40,6 cm (16"), Тип HD: Full HD+, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px, Сенсорний екран. Оперативна пам'ять: 32 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro. Колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.94 кг |
| Ширина | 35.8 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20.8 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO604_PC16255_EMEA |
| Мoдель | Pro 16 PC16255 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 662 ₴






