
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 2025 16" Ryzen 7 16GB 512GB Win11 FA608UMR7165W
63 655 ₴
- В наявності
- Код: 183932620
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Геймерський ноутбук. ASUS TUF Gaming A16 2025 FA608UM-R7165W 16 165Hz Ryzen 7 260 16GB RAM 512GB SSD RTX5060 DLSS4 Win11 Сірий. артикул 1355727. Екран: 16 ", 1920 x 1200 пікселів 165 Гц. Процесор: AMD Ryzen™ 7 260. Пам'ять: 16 GB DDR5 5600 Mhz RAM. Графіка: NVIDIA® GeForce RTX 5060 + AMD Radeon™ 780M. Диск: 512 GB SSD. Операційна система: Windows 11 Home Edition. Звук, який захоплює. Відчуй звук на новому рівні! Dolby Atmos - це технологія, яка перенесе тебе в самий центр подій. Завдяки звукам, що переміщуються в тривимірному просторі, ти відчуєш,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 354 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 |
| Глибина | 269 мм |
| Код виробника | FA608UMR7165W |
| Мoдель | TUF Gaming A16 2025 FA608UM |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 655 ₴






