
Док-станція універсальна Unitek DisplayLink 4K 15в1 USB-C
10 989 ₴
- В наявності
- Код: 183933340
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна док-станція Unitek D1135AGY01 з підтримкою DisplayLink для підключення до трьох моніторів 4K одночасно. Корпус з алюмінію. оснащена 4 портами USB-C, 5 портами USB-A, 2 портами HDMI, 1 портом DisplayPort, портом RJ-45 для мережевого підключення та слотами для карт пам'яті SD та microSD. Підтримує стандарт USB 10Gbps та відеовихід HDMI 2.0. Максимальний вихідний струм 5А для зарядження. У комплекті кабель USB-C та інструкція. Сумісна з Windows, MacOS, Android та ChromeOS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNITEK |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.539 |
| Довжина: | 13 мм |
| Застосування | Аудіо, Відео, Сітьова, Передача даних, Живлення/Зарядження, Зберігання даних |
| Комплект постачання | Док-станція, кабель USB-C, кабель USB-C > USB-A, інструкція |
| Максимальна розпізнавальність | 4 |
| Максимальний вихідний струм | 5 |
| Матеріал зовнішній | Алюміній |
| Мoдель | D1135AGY01 |
| Порти DisplayPort | 1 |
| Порти HDMI | 2 |
| Порти RJ-45 | 1 |
| Порти USB-A | 5 |
| Порти USB-C | 4 |
| Порти аудіо 3.5mm | 1 |
| Підтримка систем | Windows, MacOS, Android, ChromeOS |
| Родина пристрою | Hub |
| Слоти карт пам'яті | SD, microSD |
| Стандарт USB | USB 10Gbps |
| Стандарт Відео | HDMI 2.0 |
| Тип | Док-станція |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 989 ₴

