
Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 ультратонкий 14"/Ultra 7/32GB/512GB/Win11 BTO208_PA14250_EMEA
135 027 ₴
- В наявності
- Код: 184005698
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DELL Pro 14 Premium PA14250 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 268V Laptop 35,6 cm (14") Сенсорний екран Quad HD+ 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro British English Чорний. DELL Pro 14 Premium PA14250. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: Intel Core Ultra 7, Модель процесора: 268V. Діагональ екрану: 35,6 см (14"), Тип HD: Quad HD+, Роздільна здатність: 2880 x 1800 px, Сенсорний екран. Оперативна пам'ять: 32 GB, Тип оперативної пам'яті: LPDDR5x-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель графічної карти вбудована: Intel.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19.9 мм |
| Код виробника | BTO208_PA14250_EMEA |
| Мoдель | Dell Pro 14 Premium PA14250 |
| Матеріал | Магний |
| Мультимедіа | Камера, сканер відбитків пальців, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2880 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 027 ₴










