
Ноутбук Lenovo ThinkPad P14s G6 14" Ryzen 7 32GB 1TB Win11 21QL003XPB
115 347 ₴
- В наявності
- Код: 184008168
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 (AMD) Copilot + PC Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 350 Мобільна станція робоча 35,6 см (14") WUXGA 32 ГБ DDR5-SDRAM 1 ТБ SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Англійська Чорний. Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 (AMD) Copilot + PC. Тип продукту: Мобільна станція робоча, Уклад: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7, Модель процесора: 350, Тактування процесора: 2 ГГц. Діагональ екрану: 35,6 см (14"), Тип HD: WUXGA, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Внутрішня пам'ять: 32 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 1 ТБ, Носії: SSD. Модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Ширина | 315.9 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.1 мм |
| Глибина | 223.7 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21 |
| Мoдель | ThinkPad P14s Gen 6 AMD |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Сумісно використовуй |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 347 ₴






