
Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 G3 16"/Ryzen7/16GB/512GB/Win11 21ST0035PB
71 239 ₴
- В наявності
- Код: 184305774
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (AMD) AMD Ryzen™ 7 250 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Українська Чорний. Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (AMD). Тип продукту: Laptop, Форм-фактор: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen™ 7, Модель процесора: 250, Тактові частоти процесора: 3,3 GHz. Діагональ екрану: 40,6 cm (16"), Тип HD: WUXGA, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Оперативна пам'ять: 16 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon 780M. Встановлена система.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.71 кг |
| Ширина | 35.6 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 780M |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 249 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21 |
| Мoдель | ThinkPad E16 Gen 3 AMD |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель відеокарти | Radeon 780M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 239 ₴






